درباره ما

به موسسه حقوقی و کیفری و داوری فرشاد بالاپور خوش آمدید

موسسه حقوقی و کیفری و داوری فرشاد بالاپور با شماره ثبت 931 با مدیریت آقای فرشاد بالاپور وکیل پایه یک دادگستری و تحت نظر کانون وکلای دادگستری در سال 1397 ثبت و با هدف ارائه خدمات حقوقی و کیفری برمبنای اصل 35 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و جهت تسهیل دسترسی کلیه هموطنان عزیز به وکلای متخصص و مجرب تشکیل گردیده است.

رسالت ما

  1. ارتقاء سطح دانش حقوقی جامعه از طریق همکاری با وکلای برجسته دادگستری و اساتید علم حقوق.
  2. هر پرونده‌ای را قبول نمی‌کنیم، در واقع پرونده‌های ارجاعی به مجموعه، ابتدا توسط تیم حقوقدان ما بررسی میگردد و در صورتی که موکل را محق بدانیم برای ایشان اقدامات کامل قانونی را انجام خواهیم داد و در اصل ما به هیچ عنوان در احقاق حق، هزینه موکلان خود را تلف نمی‌کنیم و با امید واهی دادن به موکلان، مهمترین سرمایه آنها که زمان و پول است را تلف نمی‌کنیم.
  3. باید در نظر داشت تمامی وکلای این موسسه بر این باورند که مراحل مقدس تحصیل را به این عشق گذرانده‌اند که مردم را در احقاق حقشان یاری کنند نه اینکه ترفندها و میانبرهای قانونی را به سودجویان نشان دهند.

مدیرعامل و بنیانگذار موسسه حقوقی و کیفری و داوری فرشاد بالاپور

حقایق جالب

چرا ما را انتخاب کنید

موسسه حقوقی و کیفری و داوری فرشاد بالاپور با بهره‌گیری از وکلای باتجربه و قضات بازنشسته میتواند شما را در انجام هرچه بهتر پرونده قضائیتان یاری دهد.

Counter Icon
1820 +

پرونده بسته شد

Counter Icon
147 +

وکلای خبره

Counter Icon
2025 +

مشتریان قابل اعتماد

Counter Icon
1010 +

مورد موفق

وکیل های ما

با وکلای ما ملاقات کنید

پزشکان به ویژه جراحان به طور روزانه در موقعیت هایی قرار می‌گیرند که می بایست در لحظه برای نجات جان بیماران تصمیمات سختی را بگیرند . استرس این حرفه دیگر زمانی برای نگرانی از بابت مشکلات حقوقی باقی نمی گذارد. آشنایی با وکلایی که در امور حقوقی مربوط به رشته پزشکی سررشته دارند باعث دلگرمی پزشکان از بابت مسائل حقوقی گسترده این رشته می شود . موسسه حقوقی و کیفری و داوری فرشاد بالاپور به پزشکان کمک می کند تا با خیال آسوده تمام فکر خود را بر نجات جان بیماران متمرکز کنند.

  • نظر موکل
  • پزشک

رعایت حقوق کارگر و کارفرما از مهم ترین دغدغه های فعالین صنعتی است . تنظیم یک قرارداد عادلانه بین فعالین این حوزه نیازمند داشتن دانش حقوقی به روز و تسلط بر مبانی حقوقی سنتی است . موسسه حقوقی و کیفری و داوری فرشاد بالاپور با پشتیبانی حقوقی حرفه ای و مطمئن از بسیاری از ضرر هایی که فعالین صنعتی را تهدید می کند جلوگیری می کنند.

  • نظر موکل
  • کارخانه دار

در انجام امور گمرکی پیدایش مسائل حقوقی گسترده ای امکان پذیر است. پیدا کردن گروهی از وکلا که به امور گمرکی آشنایی داشته باشند از مهم ترین دغدغه های فعالین در زمینه های صادرات و واردات کالاست . معمولا دفاتر وکلای سنتی آشنایی چندانی به حقوق گمرکی روز ندارند کمک گرفتن از موسسه حقوقی و کیفری و داوری فرشاد بالاپور می تواند از بروز بسیاری از مشکلات حقوقی قبل از پیدایش جلوگیری نماید.

  • نظر موکل
  • مدیر گمرکی
نظر موکل
نظر موکل
نظر موکل