حقوقی (چک و اسناد)

دپارتمان حقوقی اسناد فرشاد بالاپور با بهره گیری از مشاوران آگاه به امور چک و اسناد و سپردن پرونده شما به وکلای با تجربه، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در این زمینه است.

کیفری

دپارتمان کیفری موسسه حقوقی فرشاد بالاپور با تجربه فراوان در انجام پرونده های کیفری و انجام صدها پرونده موفق، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

داوری و میانجیگری

دپارتمان داوری و میانجیگری فرشاد بالاپور با استفاده از دانش، تخصص و تجربه وکلای پایه یک دادگستری و قضات بازنشسته با انجام تعداد زیادی پرونده های مرتبط آماده ارائه خدمات داوری و میانجیگری به هموطنان عزیز است.

حقوق خانواده

دپارتمان حقوق خانواده با بهره‌گیری از مشاوران آگاه به امور خانوادگی و وکلای باتجربه و متخصص در زمینه‌های دعاوی خانوادگی (نفقه – طلاق توافقی و ارث) آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز است.

مهاجرتی

موسسه فرشاد بالاپور آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه مهاجرت و انجام پروسه مهاجرتی شما در جهت مهاجرت کاری یا تحصیلی و سرمایه‌گذاری به کشورهای سوئد و ترکیه می‌باشد.

ثبتی

دپارتمان ثبت فرشاد بالاپور در زمینه ثبت اراضی و املاک و سرقفلی و انجام پرونده‌های قضایی موفق در این زمینه، آماده خدمت رسانی به شما هم میهنان عزیز است.

وکیل های ما

با وکلای ما ملاقات کنید